سفارش تبلیغ
صبا ویژن

رابطه جنسی تا چه مدت باید ادامه یابد

یادت هست وقتی اولین بار با جورجیاکیس در تماس بودی؟ با کاستاکیس؟ با Giannakis؟ هر کجا که بروید ، حداکثر 30 ثانیه تعیین کنید. شما به دختران گفتید: "خیلی دختران؟ تا وقتی که نفهمم چه اتفاقی افتاده است ، تمام شد". و سپس وانگلیس آمد (نام اشتباه شما را اشتباه نگیرید).

این همانطور که شما می گویید ونگلیس و رابطه جنسی به یک ماراتن تبدیل شد. بوسیدن ، مقدماتی ، اشتیاق ، بوسیدن دوباره ، بالا ، پایین ، راست ، چپ ، زوزه ، برام و گفتن. یک ساعت وانگلیس. چشمگیر اولین بار ، فوق العاده دوم ، سوم خیلی خوب ، خوب چهارم ، "چه خواهد شد" در پنجم ، "خسته" در ششم ، "رحمت" در هفتم. چقدر می توانید فریب را تحمل کنید. ضمیمهها چسبیده بودند ، لبهای شما متورم ، موهای شما گره خورده است.

 

30 ثانیه بسیار کم است. یک ساعت خیلی زیاد است نیم ساعت؟ هر روز؟ و این خیلی زیاد است در نهایت "درست" چقدر است؟ علم این پاسخ را داده است و خانم ها و آقایان مشخص است. 5.4 دقیقه؛ کمی؟ دوباره فکر کنید!

دکتر Brendan Zietsch ، از دانشگاه کوئینزلند ، پس از مشاهده دقیق 500 جفت ، این زمان دقیق را انجام داد. همانطور که او توضیح داد ، زمان 5.4 دقیقه ای ، آغوش ، بوسه و بهانه ها ، بلکه فقط جنس "خالص" را شامل نمی شود. و معلوم شد که در این مدت ، زوج های درگیر خود بدون داشتن خستگی و حوصله از روند کار لذت می برند.

 

دفعه بعد که به شما می گوید "من دیگر نمی توانم تحمل کنم" ، با افتخار فریاد می زند: "رایگان!" زیرا در حقیقت فقط پنج دقیقه کافی است.

 

(برای "نمک و فلفل" اضافی و موسیقی مناسب)