سفارش تبلیغ
صبا ویژن

روابط زناشویی

چگونه جوان تر به نظر برسیم ؟

افزایش سن برای زنان و مردان یک قسمت طبیعی از زندگی است ، اما این بدان معنی نیست که همیشه دلپذیر است. اگر نگران از دست دادن ظاهر و رفتار جوان خود هستید ، پس تنها نیستید. نگران نباشید - در این راه کمکی وجود دارد. موارد زیادی وجود دارد که می توانید بدون از بین بردن حساب بانکی یا جراحی ، از تصویر خود بی بهره باشید ، مانند مراقبت دقیق از پوست و تغییر مدل مو.
یک پاک کننده ملایم صورت انتخاب کنید. پیری پوست به محصولات سخت مانند آنهایی که نوجوانان معمولاً نیاز به استفاده دارند ، احتیاج ندارد ، زیرا معمولاً روغن اضافی وجود ندارد. اگر پاک کننده شما خیلی خشن باشد ، پوست شما را از چربی های طبیعی سلب می کند و بنابراین پوست را خشک می کند و باعث پیر شدن سریع آن می شود. به دنبال مواردی باشید که گروه سنی شما را هدف قرار دهند یا مواردی که خود را ملایم یا مرطوب کننده توصیف می کنند . زنان باید چهره خود را هر زمان مرطوب قبل از آنها می پوشند آرایش. [1]
تمیز کردن صورت با افزایش سن هنوز مهم است ، زیرا آثار مواد شیمیایی را از محیط شما پاک می کند یا هرگونه آرایش که در صورت باقی ماندن بر روی پوست باعث پیری می شود.پس از پاکسازی مرطوب کنید. مهم است که به پوست خود رطوبت دهید تا بتواند از خودش مراقبت کند. اگر پوست خشک مرطوب نباشد سریعتر پیر می شود. به دنبال مرطوب کننده های ضد پیری با درصد بالایی از ماده فعال آنها باشید. اگر در مورد خرید مورد تردید هستید (صدها مورد در بازار وجود دارد) ، سعی کنید به بررسی ها بپردازید یا سعی کنید تحقیقات علمی در مورد محصول را پیدا کنید. مطمئن شوید محصولی که تصمیم می گیرید برخلاف محصولی که ممکن است در سالهای جوانی استفاده کرده باشید ، غنی و مرطوب کننده عمیق باشد.
و به یاد داشته باشید ، مرطوب کنندگی فقط برای خانم ها نیست ، محصولات مشابه بسیاری در بازار با هدف مردان وجود دارد.روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید. بسیاری از مرطوب کننده ها وجود دارند که از قبل دارای محافظت SPF در خود هستند و این به این دلیل است که محافظت از پوست شما در برابر اشعه ماورا بنفش مضر برای جلوگیری از آسیب به خورشید بسیار مهم است. آفتاب یکی از اصلی ترین مواردی است که باعث پیری زودرس می شود ، بنابراین متخصصان پوست توصیه می کنند حداقل روزانه از SPF 15 استفاده کنید تا از ایجاد چین و چروک ، لکه های قهوه ای و کدر شدن چهره جلوگیری شود. علاوه بر این ، از شما در برابر سرطان پوست محافظت می کند.
اگر قرار است مدتی در معرض آفتاب باشید ، می توانید ضد آفتاب را نه فقط روی صورت ، بلکه روی سینه و بالای دستان خود قرار دهید. با این کار از ایجاد لکه هایی روی سینه و دستان جلوگیری می شود اگرچه قرار است واقعاً زیر نور آفتاب قرار بگیرید ، پس باید ضد آفتاب را در سراسر بدن خود قرار دهید.


پوست خود را لایه برداری کنید. لایه برداری ملایم باعث ترمیم سلول های پوستی می شود ، بنابراین پوست جوان تر را تشویق می کند. چیزی را انتخاب کنید که برای پوست پیر باشد زیرا آنها ملایم تر هستند و احتمال خشک شدن یا آسیب رساندن به پوست ندارند. انجام لایه برداری نیز خوب است زیرا باعث می شود پوست شما نرمتر و روشن تر به نظر برسد. برای آقایان ، لایه برداری قبل از تراشیدن صورت می تواند روند اصلاح را راحت کند زیرا موهای بیشتری را در معرض قرار می دهد


موهای صورت خود را مدیریت کنید. برای آقایان ، این باعث می شود که شما آراسته تر و کم لطیف به نظر برسید و به شما اجازه می دهد با افزایش سن ظاهر خوبی داشته باشید ، و برای خانم ها ، این اثر جانبی پیری را پنهان می کند. در اینجا مواردی وجود دارد که باید برای هر جنسیت به خاطر بسپارید:
آقایان: صورت خود را تمیز یا مرتب مرتب نگه دارید و همیشه موهای بینی و گوش خود را مرتب کنید. می توانید موبر بینی را در داروخانه محلی خود بخرید و استفاده از آن کاملاً ساده و بدون درد است. گذاشتن این موها به صورت وحشی باعث افزایش سن می شود و همچنین باعث می شود ظاهری دست و پا گیر داشته باشید. اگر می خواهید از ظاهر پیر مرد جلوگیری کنید ، مطمئن شوید که آن موهای بینی را نیز جدا کنید.
زنان: موهای صورت بعلت تغییر سطح هورمونها ، گاهی اوقات پس از یائسگی در خانمها ظاهر می شود. برای خلاص شدن از شر این مسئله ، و بنابراین کمی بهتر پنهان کردن سن ، چند روش آسان برای دور نگه داشتن آن وجود دارد از جمله لیزر ، اپیلاسیون ، کرم موبر / موبر و نخ کشیدن.
همچنین خانم ها باید اطمینان حاصل کنند که ابروهای خود را بسیار ضخیم نشان دهند. هرچه پیرتر می شوید ، ممکن است ابروهای شما نازک شود ، بنابراین مطمئن شوید که آنها را با مدادی متناسب با رنگ ابروهای خود رنگ آمیزی کنید تا ظاهر جوان خود را حفظ کنید.آرایش کنید که باعث می شود جوان تر به نظر برسید (برای خانم ها). ده ها ترفند آرایش وجود دارد که می تواند به زنان کمک کند همچنان ویژگی های خود را برجسته کرده و همچنین علائم پیری را پنهان کنند. ترفند این است که ضمن تأکید بر بهترین ویژگی های خود ، مانند چشم ها ، این لکه ها را پنهان کنید. در اینجا چند ترفند برای امتحان کردن آورده شده است:
حتما از کانسیلر خامه ای استفاده می کنید. هر کانسیلری که مومی باشد و یا ممکن است کیکی دریافت کند ، در واقع می تواند شما را پیرتر نشان دهد. [2]
در ارتفاع استخوان گونه خود یک رژگونه قرار دهید ، اما از رژگونه در حفره های گونه خود استفاده نکنید. هرچه پیرتر می شوید ، صورت شما واقعاً چربی از دست می دهد و به طور طبیعی گونه های شما کمی سوراخ می شوند. این می تواند کمی پیرتر به نظر برسد ، بنابراین نیازی به تأکید بیشتر با رژگونه زیاد نیست. [3]
شروع به استفاده از خط چشم قهوه ای به جای رنگ مشکی کنید. هرچه پیرتر می شوید ، رنگ مشکی برخلاف بقیه صورت شما خیلی تند به نظر می رسد. قهوه ای قاب های ملایم تری را در اطراف چشم شما ایجاد می کند.
مژه های خود را به نمایش بگذارید. هرچه پیرتر می شوید ، مژه های شما به طور طبیعی لاغرتر می شوند و صاف می شوند ، بنابراین با حلقه زدن مژه ها یا حتی پوشیدن ریمل پرپشت کننده ، در صورت امکان ، آن را خنثی کنید.
درام را در اطراف لب های خود به حداقل برسانید. سایه کم رنگ و ملایم رژ لب می تواند اضافه کننده خوبی برای صورت شما باشد ، اما بیش از حد لب های خود را صاف نکنید و رژ لب روشن نپوشید. با افزایش سن لب های شما نازک می شود و نیازی به جبران بیش از حد نیست.


دندان های سالم را حفظ کنید. دندان های خوب می توانند بلافاصله جوانتر و جذاب تر به نظر برسند. اطمینان حاصل کنید که از روال مراقبت از دندان خوبی برخوردار هستید ، این باید شامل مسواک زدن ، کشیدن نخ دندان و استفاده از دهانشویه باشد. اگر دندان های شما به اندازه کافی سفید نیستند ، یا اگر با دندان های خود مشکلی دارید ، برای مشاوره به دندانپزشک خود مراجعه کنید. شما می توانید سفید کننده ای حرفه ای داشته باشید ، یا اگر مشکلاتی از جمله پوسیدگی ، دندان های پرش یا دندان های لکه دار دارید می توانید این موارد را درمان کنید.
محصولات سفیدکننده بدون نسخه نیز وجود دارد که می تواند م effectiveثر نیز باشد ، اگرچه ممکن است بخواهید پیش از این برای مشاوره با دندانپزشک خود صحبت کنید.
دندان ها می توانند بیش از هر قسمت دیگر از بدن سن واقعی شما را به شما بدهند ، بنابراین با روال مراقبت از دندان های اولیه خود را زود شروع کنید.
خاکستری های خود را بپوشانید. این برای همه مناسب نیست ، زیرا برخی از افراد دوست دارند موهای خاکستری یا فلفلی خود را تکان دهند. با این حال ، بسیاری از مردم مایل به خلاص شدن از شر موهای سفید هستند و رنگهای مو زیادی در بازار وجود دارد که می توانند با آن مقابله کنند. بهتر است رنگی را انتخاب کنید که کاملاً شبیه به رنگ موی طبیعی شما باشد تا طبیعی تر به نظر برسد. می توانید رنگ آمیزی موهای خود را در سالن انتخاب کنید یا گزینه ارزان تری را انتخاب کنید و یک کیت رنگ مو در خانه بخرید. با این حال باید به یاد داشته باشید که تمام رنگ موها به مو آسیب می رسانند ، بنابراین از رنگ آمیزی زیاد آن خودداری کنید و از محصولات طراحی شده برای مراقبت از موهای آسیب دیده یا رنگ شده استفاده کنید.
به عنوان یک روش برای جلوگیری از رنگ آمیزی زیاد مو ، می توانید رنگ مو را در اصل به ریشه هایی که رنگ واقعی مو نشان می دهد بمالید ، آن را برای مدت بیشتری در آنجا بگذارید و بقیه را برای چند دقیقه آخر از طریق مو کار کنید. گزینه دیگر خرید کیت های لمسی ریشه ای است که با رنگ موی استفاده شده شما مطابقت داشته باشد.
خانم ها باید همراه با رنگ آمیزی موهای خود ، هایلایت ها را نیز در نظر بگیرند تا لبه نرم تری به ظاهر جدید خود اضافه کنند.
سعی کنید از رنگ موهای طبیعی یا ارگانیک عاری از مواد شیمیایی مضر استفاده کنید. شما موهای بهتری خواهید داشت و بهتر نیز خواهد بود.
مدل موهای خود را به روز کنید. آیا طی بیست سال گذشته "ریچل" را لرزانده اید؟ اگر چنین است ، موهای موی مد روز شما که می تواند از چهره و ویژگی های جوان شما بیشترین استفاده را کند ، موکول شده اید. برخی از مجلات شیک یا حتی برخی از مجلات شایعات مشهور را بررسی کنید و ببینید این روزها چه مدل موهایی محبوب هستند. اگر این مورد شما نیست ، لازم نیست که به سراغ یک چیز فوق العاده مرسوم بروید ، اما داشتن یک مدل موی مناسب بیشتر از مدل قدیمی شما می تواند یک دهه جوان تر به نظر برسد. در اینجا مواردی وجود دارد که باید هنگام اصلاح موهای جدید در نظر بگیرید: [4]
زنان :
اگر پیشانی بزرگتری دارید و متناسب با فرم صورت شما است ، موهای چتری را در نظر بگیرید. آنها باعث می شوند جوانتر به نظر برسید.
لایه ها همچنین می توانند سالها از سن شما به نظر برسند. آنها باعث می شوند موهای شما بافتی ، هوایی و پرحجم به نظر برسد و از حالت صاف و رشته ای موهای شما رها می شود.
موهای خود را برش دهید تا صورت شما فریم شود و از بالای شانه های شما بیفتد. چند سانتی متر بریدن مو باعث می شود سالها جوانتر به نظر برسید. فقط مطمئن شوید که آن را خیلی کوتاه نمی کنید تا در نهایت به نظر برسد که ظاهر مادربزرگ را تکان می دهید.
مردان :
بگذارید موهای شما کمی رشد کنند تا ویژگی های شما کمتر سخت و خشن به نظر برسند. اما اجازه ندهید موهایتان خیلی پشم شود ، در غیر این صورت کمی گنگ و پیرتر به نظر می رسید.
اگر کچل می شوید ، اصلاح سر خود را در نظر بگیرید. به جای اینکه فقط اجازه دهید طاس خود را نشان دهد ، این کار باعث می شود جوان تر - و جنسیتر به نظر برسید.برای سن و فرم بدن خود لباس بپوشید. پوشیدن لباس هایی که به اندام شما خوشایند هستند می توانند بلافاصله لاغرتر و مد روز به نظر برسند ، بدون اینکه خیلی تلاش کنید. این مورد در مورد آقایان نیز صدق می کند ، اگرچه اشکال بدن مردان نسبت به فرم های بدن زنان تنوع کمتری دارد. اگر مانند فردی در نیم سن خود لباس بپوشید ، جوان تر به نظر نخواهید رسید. در حقیقت ، این ممکن است حتی پیرتر به نظر برسد. درعوض ، روی لباسی که مناسب شماست تمرکز کنید.
زنان برای جوانتر نشان دادن نیازی به رخ بیشتر ندارند. در عوض ، بدون توجه زیاد به سینه ، پیراهن های چاپلوس بپوشید که بر بهترین ویژگی های شما تأکید دارند.
اگر از دهه گذشته همین لباس ها را می پوشید ، وقت آن است که کمد لباس خود را به روز کنید. اگر نمی دانید چه چیزی بخرید ، سعی کنید از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده با سبک خوب بخواهید که با شما به برخی از مغازه ها بروند ، یا اگر از انجام این کار راحت نیستید ، نگاهی به مجلات بیندازید و ببینید چه چیزهایی را دوست دارید مدل های موجود در آنجا و ببینید که چگونه می توانید آن را برای خودتان اعمال کنید.
اگر هنوز مطمئن نیستید ، یا به یک مغازه بروید و از یک دستیار فروش مشاوره بخواهید ، یا فقط بروید و تمام لباس هایی را که دوست دارید ظاهر آن را تحویل بگیرید ، حتی اگر فکر می کنید مناسب شما نیستند ، آنها را به تغییر اتاق و لذت بردن از تلاش چیزهای جدید. در نهایت ، شما به طرز مطلوبی از چیزی متعجب خواهید شد و چیز جدید و تازه ای خواهید داشت.از رنگهای روشن استفاده کنید. رنگ های روشن باعث می شود شما جوان ، سرگرم کننده و سرزنده تر به نظر برسید. استفاده از رنگ های زنده باعث احساس جوانی و انرژی بیشتری می شود. از شر تمام آن لباس های سیاه ، خاکستری و رنگی خنثی خلاص شوید و کمد لباس خود را با برخی از رنگ های قرمز ، نارنجی ، سبز و سایر رنگ های جشن ادویه کنید. اگرچه رنگ های سیاه و تیره ممکن است لاغر کننده باشند ، اما باعث می شوند کمی پیرتر از سن واقعی خود به نظر برسید.
لازم نیست لباس های تیره رنگ خود را کاملاً خلاص کنید. اما اگر مثلاً پیراهن مشکی می پوشید ، آن را با کراوات رنگارنگ یا یک جواهر روشن ادویه کنید.
صحیح (برای زنان) اکسسوری کنید. خانم ها باید آن دسته از گردنبندها و گوشواره های منطبق را که باعث می شود باوقار به نظر برسند ، اما کمی قدیمی تر هستند ، به نفع جواهرات مد روز کنار بگذارند. اگر بجای پوشیدن آن گوشواره مروارید و گردنبندی که خیلی دوست دارید ، گوشواره های زیبا و شیک داشته باشید ، بسیار جوان تر به نظر خواهید رسید. همچنین گفته می شود زنانی که انگشترهای رنگی به پا می کنند جوان تر به نظر می رسند زیرا این انگشترها ادویه ای به لباس آنها می افزایند.
علاوه بر این ، به شما کمک می کند تا به طور منظم مانیکور و پدیکور کنید. این نگهداری اضافی دست باعث می شود حتی جوانتر به نظر برسید.


7
از عطر رایحه گریپ فروت صورتی (مخصوص خانمها) استفاده کنید. مطالعات نشان می دهد که استفاده از عطر با رایحه گریپ فروت صورتی - یا حتی لوسیون - باعث می شود زنان جو و بوی جوانتری نسبت به رایحه های دیگر بدهند. البته در این کار زیاده روی نکنید ، اما فقط یک چسب پشت گوش می تواند معجزه کند.