سفارش تبلیغ
صبا ویژن

شما آن را خیانت کردید! الان چه اتفاقی می افتد؟

شما آن را خیانت کردید! الان چه اتفاقی می افتد؟

واقعیت: شما آن را خیانت کردید! حالا؟ مدتی راضی بودید؟ آیا پشیمانی و گناه شما را از بین می برد؟ (!) و فراتر از آنچه اکنون انجام می دهید؟ سؤالات ناهمزمان و خودجوش از سر شما به وجود می آید که دیوانگی وجود دارد! مرحله بعدی دشوارترین و بحث برانگیز است.

یا این را به شریک زندگی خود می گویید و عواقب آن را تحمل می کنید یا دهانتان را برای همیشه بسته نگه می دارد! کدام یک از دو گزینه؟ واقعاً بسته به مورد ، موقعیت ، انسان ، مدیریت بستگی دارد. تنها نکته مطمئن این است که هر دو گزینه رابطه را در معرض خطر قرار می دهند!

 

بیایید این دو مورد را بررسی کنیم و احتمالات را در نظر بگیریم.

چه این یک ایستاده یک شبه باشد یا چیزی که مدتی طول کشیده و بعد از آن به پایان رسیده است - اگر متوجه شدید این رابطه برای شما چه ارزش دارد ، از عملکرد خود پشیمان شده اید که برای شما مهم نیست بلکه لحظه لحظه و مطمئن هستید که دیگر این کار را نمی کنید پس ارزش اشتراک گذاری با او را ندارد. به خصوص اگر تصور کنید شریک زندگی شما بی امان خواهد بود و هیچ آرامشی به شما نمی دهد ، بهتر است آن را برای خود نگه دارید!

مواردی وجود دارد که شما تقلب می کنید زیرا چیزی در رابطه شما اشتباه است. باشه با اون چرا تقسیم نمی کنید؟ زیرا لحظه ای ضعف بود و شما همانطور که می خواستید و می توانستید نتوانستید کنار بیایید. اما شما صمیمانه از آن پشیمان هستید. اشکالی ندارد که به او بگوییم؟

آیا بهتر است صریح و صریح صحبت کنید و دلایلی را که ممکن است شما را به این مرحله سوق دهد ، توضیح دهید؟ این ممکن است به میزان کمتری باشد ، اما یک مسئولیت نیز محسوب می شود. بنابراین برای او می توانید به جای دیگری بروید و این رویداد "غم انگیز" ممکن است برای شما خوب باشد. زیرا در ابتدا از صداقت خود قدردانی خواهید شد ، زیرا اعتراف کرده اید که اشتباه کرده اید ، برای اینکه مسئولیت پذیر نیستید و مسئولیت انجام اقدامات خود را به عهده گرفته اید و انسان بودن و اشتباه کردن آنهاست و بله می توانید به کسی صدمه بزنید ، شخص دیگری شما و غیره

قربانی یا مرتکب در این موارد اهمیتی ندارد. بنابراین شاید به همین مناسبت بنشینید و بحث کنید که در رابطه شما چه اشتباهی رخ داده است و با اندکی حسن نیت زمینه را برای یک شروع جدید فراهم کرده اید.

 

غرایز خود را دنبال کنید و انتخاب کنید که چه کاری انجام دهید!